O nás

Poskytujeme advokátní služby a jejich outsourcing. 

Naše klienty máme rádi a hýčkáme si je. S klienty se dělíme o své zkušenosti z právní praxe i businessu tak, aby jim podnikání šlapalo bez větších právních zádrhelů.

Pracujeme na tom, aby v naší kanceláři bylo prostředí vstřícné k rodinám a aby naši spolupracovníci byli v pohodě a mohli se perfektně starat o naše klienty. Kancelář stavíme na hodnotách diverzity a inkluze. Zaručujeme rovné příležitosti.

Kdo pro vás pracuje

Jitka Kadlčíková

Jsem advokátka a zapsaná mediátorka. V advokacii působím od roku 1999. Za tu dobu jsem získala zkušenosti v přední české advokátní kanceláři a v advokátní kanceláři, která působí v celém regionu střední a východní Evropy. V roce 2019 jsem měla tu čest setkat se s Danou Denis-Smith, která ve Velké Británii vybudovala firmu Obelisk Support poskytující flexibilní právní služby a ten koncept mě nadchnul. Chtěla bych, aby něco podobného fungovalo i u nás, proto jsem se rozhodla otevřít vlastní právní praxi. 

Baví mě hledat pro klienty řešení jejich obchodněprávních problémů tak, aby to řešení bylo užitečné, praktické a rozumné. 

Kromě advokacie dobrovolničím ve Fandi mámám, neziskovce, která podporuje samoživitelky tím, že jim zprostředkovává materiální pomoc. Pro klienty M.arter, neziskovky, která razí heslo "Rodičovská není brzda", pořádám online nebo offline workshopy na právní témata. Jsem členka Business Professional Women CR, z.s. a poskytuju jim právní podporu. Působím i v Legislation Committee Business Professional Women International.

LinkedIn profil