Kolegové

proč být s námi

Flexibilní pracovní úvazky

Chcete rozvíjet kariéru i žít osobní život? Nabízíme flexibilní spolupráci, abyste mohli mít obojí. Vymýšlíme způsoby spolupráce vyhovující různým typům právníků. Pokud chcete, můžete se k nám vrátit i po kariérní přestávce.

Práce na částečný úvazek

Můžete s námi pracovat na plný nebo částečný úvazek. Nastavíme spolupráci tak, jak v aktuálním životním období právě potřebujete. Můžete se tak starat o své blízké i o sebe.

Virtuální kancelář

Máte stále přístup do naší virtuální kanceláře prostřednictvím SingleCase. Pracujeme v Teams. Rádi vás uvidíme v kanceláři, ale pokud tam nechcete jezdit, nemusíte. Svůj pracovní den si můžete snadno organizovat a řídit sami.

Zajímavá práce

Kariéru budete rozvíjet prací pro mezinárodní klienty na složitých transakcích v cizích jazycích i na běžné lokální agendě. Podpoříme prohlubování vaší specializace.

I my máme rodinu

Můžete se věnovat svým dětem, a přitom neztratit kontakt s profesním světem. Respektujeme vaše rodinné potřeby.

Jak fungujeme?

Jeden tým

Jste členem našeho týmu, ať už pracujete u nás, z domova nebo u klienta. Podělíme se s vámi o zkušenosti, znalosti a názory a totéž očekáváme i od vás. Můžete nám zavolat nebo napsat, když si nebudete vědět rady. Nekonkurujeme si, spolupracujeme tak, abychom dodávali klientům skvělé služby; v tom na sebe navzájem spoléháme.

Rovné příležitosti

Nabízíme stejné pracovní příležitosti ženám i mužům, mladým advokátům i těm zkušeným. Nabízíme flexibilní pracovní úvazky rodičům právníkům. Ženy i muži jsou u nás odměňování stejně. Systém odměňování je závislý pouze na délce praxe a pracovním úvazku.

Diverzita a inkluze

Je pro nás důležité vytvořit pracovní prostředí vstřícné k rodinám a umožnit rodičům být rodiči a pokračovat v kariéře. Díky tomu, že fungujeme jako virtuální kancelář, pro nás mohou pracovat i právníci s tělesným postižením nebo chronickým onemocněním. Uznáváme, že rodina může mít mnoho podob.

Bezpečné pracoviště

Zaručujeme přátelské pracovní prostředí, kde se nesetkáte s projevy nesnášenlivosti. Vaše zdraví nám leží na srdci, máte proto možnost pracovat z domova, je-li to potřeba.

Přidejte se k nám

Pokud znáte cizí jazyky, máte rádi svou profesi a ideálně máte zkušenosti z mezinárodních advokátních kanceláří, významných místních advokátních kanceláří nebo mezinárodních společností, můžeme se potkat a zjistit, jestli bychom si "sedli".

dejte nám o sobě vědět